AUTORSKA METODA

5 filarów What's up
  1. 1. metody nauczania
  2. 2. motywacja
  3. 3. kontakt z rodzicami
  4. 4. sprawności językowe
  5. 5. programy gratisowe
1.
Metody nauczania

To co wyróżnia What’s up to są niebanalne, ambitne i przemyślane metody nauczania na każdym poziomie od 2 do 19 lat. Każda metoda jest uszyta na miarę potrzeb kursantów, realizuje różne założenia i dlatego daje wymierne efekty.
Naszym celem jest to, aby każdy nasz kursant poczuł i uwierzył w to, że nauka języka angielskiego jest przyjemna, a efekty zależą wyłącznie od jego nastawienia (każdy może nauczyć się języka), dlatego dajemy strategie uczenia się oraz przemyślane metody nauczania.

Jak
Uzyskujemy taki efekt?
2.
Motywacja
Jak
Powstał nasz system motywacyjny?

Założycielka What’s up – Ewelina Dagiel-Surmańska w roku 2015 ukończyła półroczny kurs ,Porozumienia bez przemocy’, której autorem jest dr Marshall B. Rosenberg i od tamtej pory jest entuzjastką kształtowania procesu edukacyjnego, rozwiązywania konfliktów w życiu prywatnym oraz zawodowym oraz poszukiwania strategii działania w oparciu o ten model komunikacji.

Jest również certyfikowaną edukatorką Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców i nauczycieli. PD mówi o budowaniu relacji, o szacunku, o stawianiu i respektowaniu swoich wzajemnych granic oraz o tym jak motywować i dodawać skrzydeł.
To właśnie te założenia (Porozumienia bez przemocy oraz Pozytywnej Dyscypliny) Ewelina przeniosła na grunt zawodowy.

3.
Kontakt z rodzicem

to jeden z naszych filarów, również szczegółowo opakowany w system.

Naszym celem jest to aby każdy rodzic dokładnie wiedział co i jak robimy podczas zajęć. Dlaczego? Rodzić ma ogromny wpływ na to czy i jakie postępy będzie robiło jego dziecko.

Rodzic może motywować, zachęcać, wspierać w regularnym utrwalaniu, a czasami nawet aktywnie uczestniczyć w procesie uczenia się swojego dziecka poprzez np. wspólne utrwalanie w wyznaczonych godzinach. Wystarczy 10 minut 3,4 razy w tygodniu a efekty będą rewelacyjne! Co więcej, to jest doskonały sposób na to, aby wspólnie spędzić czas z dzieckiem, dzięki czemu poczuje się ono ważne, zauważone i po prostu szczęśliwe.

Co
Otrzymują rodzice naszych kursantów?
4.
Sprawności językowe

Komunikacja jest jednym z najważniejszych elementów What’s up. Nasi kursanci zaczynają mówić pełnymi zdaniami od pierwszych zajęć, nawet małe dzieci. Tak naprawdę, wszystko czego się uczymy jest po to, aby w przyszłości zastosować w praktyce, czyli komunikacji.

Uczymy po to, aby nauczyło się swobodnej komunikacji, dzięki której będzie mogło realizować swoje cele życiowe.

5.
Programy gratisowe

do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie poprzez oferowanie trzech gratisowych programów.

Takie systemowe podejście do nauczania to wynikowa trzech elementów:

I – 22 letniego doświadczenie założycielki What’s up – Eweliny Dagiel-Surmańskiej
II – naszej stale pogłębianej wiedzy dotyczącej działania pamięci i motywacji
III – pasji do nauczania i rozwoju.

My nie eksperymentujemy. My po prostu wiemy jak działa pamięć i jak uczyć, żeby nauczyć.
Można śmiało powiedzieć, że What’s up to jest miejsce, w którym każdy kursant czuje się wyjątkowo, bo wierzymy w potencjał i możliwości każdego naszego kursanta. Każdy może nauczyć się języka, a my pokazujemy jak to zrobić.

Back to top of page